Sesja uzdrawiania kobiecości to pełna obecności sesja poświęcona uzdrowieniu, ożywieniu i rozkwicie życia seksualnego kobiety i pomocy w rozkwicie znajomości lub uzdrowienia części intymnych kobiety.

Z mojego doświadczenia wynika, że mimo tak wielu podręczników, artykułów o seksualności i jej znaczeniu, kobiety  mało, jak nie często prawie w ogóle, nie wiedzą na czym polega spełniona seksualność.

Przyczyną najczęściej jest silny system myślowy lub przykre doświadczenia związane z ciałem, które nas oddzielają od czucia ciała i bliskości z innymi. Nie wiemy też, jakie znaczenie i wpływ na emocje, kontakt z otoczeniem, możliwość tworzenia spełnionych relacji ma pełen kontakt ze swoim ciałem.

Co więcej większość podręczników, nadal podchodzi do seksualności bardziej od strony męskiej niż żeńskiej. Rozmowami tego nie zmienimy. Tylko własne uzdrowienie i doświadczenie może zmienić świat i twoje relacje z bliskimi i otoczeniem.

Wszystkie Panie zapraszam na:

  • sesje coachingu zrozumienia i poznania swojego ciała – w tym sesje nauki autodotyku, automiłości, poznania swojego ciała i jego możliwości.
  • sesje poznania gimnastyki seksualnej dla utrzymania zdrowia piersi i całego ukłądu płciwego
  • sesje dotykowe z akupresury dna miednicy i łona popularnie nazywa mapping yoni,
  • sesje masażu medytacyjnego tao, dla uruchomienia kobiecej pełni w sobie i w życiu; szczególnie polecane przy rozpoczynaniu życia seksualnego, po porodach, sytuacjach stresowych, po trudnych relacjach i przejściach, jak również momentach rozkwitu swojego życia seksualnego.

Sesja dotyku zmysłowego tao – to głęboka praca z ciałem i odczuciami; jest to autorski masaż terapeutyczny, oparty o masaż tantryczny, zmysłowy masaż tao oraz masaż bioenergetyczny. Łączy elementy pracy seksuologii ciała, akupresury, części intymnych oraz orgazmu przepływowego. To dotyk niosący energetyczne ożywienie, otwartość na życie i wewnętrzny spokój. W tym możliwość poznania punktu, a raczej obszaru G, rozluźnianie miednicy, otwieranie ciała na czucie orgazmu;

Sesja dotyku podzielna jest na dwa obszary:

  1. sesje masażu budzącego zmysły
  2. sesje uzdrawiania

szczegóły:   Sesja dotyku tao

Sesja trwa od 60 min/120 min.