Sesja uzdrawiania kobiecości to pełna obecności sesja poświęcona uzdrowieniu, ożywieniu i rozkwicie części intymnych kobiety.

Z mojego doświadczenia wynika, że mimo tak wielu podręczników, artykułów o seksualności i jej znaczeniu, kobiety  mało, jak nie często prawie w ogóle, nie wiedzą na czym polega spełniona seksualność. Przyczyną najczęściej jest silny system myślowy, który je oddziela od czucia ciała. Nie wiedzą też, jakie znaczenie i wpływ na emocje, kontakt z otoczeniem, możliwość tworzenia spełnionych relacji ma pełen kontakt ze swoim ciałem.

Co więcej większość podręczników, nadal podchodzi do seksualności bardziej od strony męskiej niż żeńskiej. Rozmowami tego nie zmienimy. Tylko własne doświadczenie może zmienić świat

Wszystkie Panie zapraszam na:

– sesje dotykowe z akupresury dna miednicy i łona popularnie nazywanie mapping yoni,

– sesje masażu medytacyjnego, nazywane uzdrawianie yoni dla uruchomienia kobiecej pełni w sobie i w życiu; szczególnie polecane przy rozpoczynaniu życia seksualnego, po porodach, sytuacjach stresowych, po trudnych relacjach i przejściach, jak również momentach rozkwitu swojego życia seksualnego.

– możliwość poznania punktu, a raczej obszaru G, rozluźnianie miednicy;

– sesje masażu blizn poporodowych

– sesje nauki autodotyku, automiłości, poznania swojego ciała i jego możliwości.

Sesja trwa od 60 min/120 min.