Założycielka Katarzyna Anna Mołas – kobieta, edukatorka z powołania, terapeutka, masażystka, prywatnie ukochana, mama dwójki dzieci.

Po latach poszukiwań w obszarze odkrywania swojej misji i talentów, pracy z ciałem i psychologii, a także szkoleń w zakresie umiejętności kierowniczych i dotyczących zarządzania etycznego, pracy w korporacjach dotarłam do pasji swojego życia jaką jest: delikatne, lekkie i twórcze budowanie miłości w sobie i nauczanie jej w otaczającym świecie. A drogą do tej miłości jest odzyskanie kontaktu ze swoim ciałem i czuciem. Centrum terapii ciała powstało w 2008 roku z potrzeby serca.

Jako jedna z pierwszych w Polsce otrzymałam certyfikat somatycznej pracy z ciałem w obszarze seksualności, co jest potwierdzone na stronie www.trustedbodywork.com. 

Wykorzystując wiedzę zgromadzoną na szkoleniach z somatyki ciała (świadome oddychanie, terapia tańcem, głosem ) oraz świadomej seksualności – poznając spojrzenie zachodnie (Podyplomowe Studia Seksuologii Klinicznej, Sexological BodyWork) oraz wschodnie (szkolenia tantry, tao miłości) oraz poprzez wieloletnie doświadczenie w pracy z ciałem, pomagam ludziom odnaleźć kontakt ze sobą i rozwijać ich wewnętrzną siłę. W wolnej chwili tańczę, żegluje i w ciszy celebruje naturę 🙂
Bliskie mi wartości: miłość, czułość, harmonia, wolność, prostota.

Tu możesz mnie posłuchać:
https://www.youtube.com/watch?v=BATYOCDNuO4 
https://www.youtube.com/watch?v=HOe_hpl1w8w