Katarzyna Anna Mołas

Założycielka – kobieta, edukatorka z powołania, terapeutka, masażystka, prywatnie ukochana, mama dwójki dzieci.

Po latach poszukiwań w obszarze odkrywania swojej misji i talentów, pracy z ciałem i psychologii, a także szkoleń w zakresie umiejętności kierowniczych i dotyczących zarządzania etycznego, pracy w korporacjach dotarłam do pasji swojego życia jaką jest: delikatne, lekkie i twórcze budowanie miłości w sobie i nauczanie jej w otaczającym świecie. A drogą do tej miłości jest odzyskanie kontaktu ze swoim ciałem i czuciem. Centrum terapii ciała powstało w 2008 roku z potrzeby serca.

Jako jedna z pierwszych w Polsce otrzymałam certyfikat somatycznej pracy z ciałem w obszarze seksualności, co jest potwierdzone na stronie www.trustedbodywork.com. 

Wykorzystując wiedzę zgromadzoną na szkoleniach z somatyki ciała (świadome oddychanie, terapia tańcem, głosem) oraz świadomej seksualności – poznając spojrzenie zachodnie (Podyplomowe Studia Seksuologii Klinicznej, Sexological BodyWork) oraz wschodnie (szkolenia tantry, tao miłości) oraz poprzez wieloletnie doświadczenie w pracy z ciałem, pomagam ludziom odnaleźć kontakt ze sobą i rozwijać ich wewnętrzną siłę. W wolnej chwili tańczę, żegluje i w ciszy celebruje naturę 🙂
Bliskie mi wartości: miłość, czułość, harmonia, wolność, prostota.

Tu możesz mnie posłuchać:  Kanał na Youtube

 

Adriana Izabela Miler

„Prawa ręka” Katarzyny w Centrum Terapii Ciała – kobieta, edukatorka z powołania, terapeutka, masażystka, zielarka, mama ukochanego syna.

Pasjonatka pracy z ciałem od wielu lat, jak również pomocy ludziom po różnych przejściach życiowych. Ukończyła studia na kierunku praca socjalna oraz posiada szerokie doświadczenie w zakresie leczenia ziołami i arteterapii.

W wolnej chwili tworzy piękne artystyczne działa obrazy, świeczki, ceramikę, kolorowe ubrania.

Bliskie mi wartości: miłość, natura, delikatność, spokój.

 

Razem na szkoleniu: