Informujemy o naborze na piąta edycja 2023/2024  pierwszego w Polsce Roczne Studium z tytułem:

Kursu Seksuologicznego  Terapeuty Ciała i Behawioralnych Technik  Relaksacyjnych.

Zaczynamy VI edycja: październik 2024

 ZAPRASZAMY  🙂 

Szczegóły:  http://www.akademiazdrowiaseksualnego.pl/

Zapytania można przesyłać na: akademiazr@gmail.com lub dzwonić tel. 690 029 114/ 690 029 118.

Jest to NOWE, BARDZO POTRZEBNE ZAJĘCIE, ZAWÓD, który na świecie, zdobywa coraz więcej zainteresowanych osób pragnących wspomóc pracę psychologów, psychiatrów, seksuologów, fizjoterapeutów, psychologów, urologów, ginekologów.

Jest to też studium, gdzie osoby indywidualne porządkują swoje życie w obszarze kontaktu z ciałem, odpuszczeniem stresu i zdrowej seksualności.

Celem Kursu Seksuologicznego Terapeuty Ciała i Behawioralnych Technik Antystresowych jest propagowanie idei, że zrozumienie czym jest spełniony i zdrowy kontakt z ciałem oraz uwolnienie od lęków i napięć prowadzących do psychicznych załamań, chorób piersi, układu hormonalnego kobiet i mężczyzn, a także nauczenie zdrowych zachowań seksualnych może stać się istotną zmianą dla tworzenie społeczeństw zdrowych emocjonalnie i otwartych empatię i radość z życia.

Nasz program został oparty na ponad 10-letniej praktyce pracy w Centrum Terapii Ciała, kilkuset przepracowanych godzin z osobami indywidualnymi i parami w obszarze terapii antystresowych, uzdrawiania ciała i seksualności, wybranych praktykach akupresury ciała, wiedzy seksuologicznej związanej z rozwojem człowieka, pracy z powięziami, zasadach bioenergetyki, zasadach tao seksualności, coachingu oddechowego, ćwiczeń gimnastyki seksualnej, w tym mięśni dna miednicy i ćwiczeń medycyny chińskiej, tak by jak najlepiej przygotować uczestników do nowej profesji.

Zjazdy co dwa miesiące lub co 6 tygodni w zależności od edycji wiosennej lub jesiennej. Zarys programu przedstawia się następująco:

Terminy dla piątego rocznika już wkrótce !

I MODUŁ  Ty I TWOJE CIAŁO:  

II MODUŁ ETAPY ROZWOJU SEKSUALNEGO, MERIDIANOLOGIA:

III MODUŁ GIMNASTYKA SEKSUALNA, DOTYK TAO

IV MODUŁ PRACA Z TRAUMA, POWIĘZI:

V MODUŁ DOTYK TAO, UZDRAWIANIE KOBIECOŚCI I MĘSKOŚCI:

VI MODUŁ, VII MODUŁ *wyjazd: ROZBRAJANIE, MAPPING, POWIĘZI:

VIII MODUŁ COACHING dla PAR :