Kurs masażu tantrycznego, z elementami tao:

autorski masaż:  ART OF SENSUAL TOUCH

To wyjątkowy kurs dla wszystkich, którzy chcą poczuć i zrozumieć na czym polega przepływ energii życiowej przez nasze ciała, akceptacja ciała jako całości i zrozumienie czym jest nasza seksualność i jak wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne.
To bardzo głęboka praktyka celebracji człowieka, jako indywidualności, która odczuwa wszystkimi zmysłami i ma swoją mądrość ciała.
Masaż tantryczny z elementami tao to przede wszystkim możliwość bycia obecnym w pełni dla osoby masowanej. Pozwala poczuć siebie w błogości, spokoju, radości, bez oceny czegokolwiek.

Nauka obejmuje: rytuał wstępu do masażu tantrycznego, elementy masażu tao zmysłowego, omówienie rodzajów dotyku stosowanych podczas masażu, omówienie różnic pomiędzy seksualnością kobiety, a seksualnością mężczyzny, uwalnianie napięć miednicy, podstawy bioenergetyki, dotyk uwalniający napięcia i lęki przed przyjmowaniem przyjemności, rozbrajanie ciała biodra, klatka piersiowa, kark, naukę orgazmu przepływowego, naukę ćwiczeń oddechowych, automasażu, masaż całego ciała
wraz z częściami intymnymi.

Kurs obejmuje dwa stopnie.
Pierwszy stopień 4 dni.
Drugi (dla zainteresowanych) 3 dni.

Kurs podstawowy, koszt od 2200 zł (w zależności od osób i miejsca). Jeśli kurs odbywa się w Warszawie 2500zł.

Pary mają zniżkę na to szkolenie 🙂

Kurs drugi stopień, koszt 1500 zł.

Termin pierwszego 7-10.09.2023; w Gdańsku.

kurs drugiego 10-12.11.2023.

Drugi stopień: masujemy się i poznajemy nowe techniki masażu: energetycznego, rozbrajania ciała, pracy na trzeciej komnacie, pracy z podnieceniem.

Możliwość zrobienia dowolnego modułu. Jeśli wcześniej miałeś jakiś kurs masażu tantrycznego.

Mała grupa szkoleniowa, 6-12 osób!, co wiem, że jest bardzo cenne dla uczestników.

Zapraszam do zapisów telefonicznie lub mailowo. Kontakt

Oto opinie uczestników

Kasiu,  Twoje kursy masażu tantrycznego to cudowne przeżycie. Dziękuje Ci bardzo za profesjonalne podejście, cierpliwość oraz życzliwość. Techniki masażu, których się nauczyłem znakomicie wzbogacają moją relację. 

Wszystko to co uwolniło się na kursach, a także podczas masaży, które wykonywałem i przyjmowałem nadal pracuje. Zmieniło się wszystko. Moje podejście do życia, związku, seksualności. Każda z dziedzin życia stała się… bogatsza, piękniejsza, pełna radości i miłości. 

Dziękuję, że jesteś. I, że ciągle mogę do Ciebie wracać.

Wojtek, 28 lat

Katarzyna – Kasianna – dziękuję że pojawiła się w moim życiu, cudowna, piękna, boska …. każde spotkanie, każdy warsztat ma w sobie ogromną moc i dotyka mnie głęboko. Byłam już na trzech warsztatach tantrycznych i jadę na czwarty – dużo cudownej energii i dużo wiedzy, wspaniali ludzie. Po każdym wyjeżdżam bardziej pełna, otwarta na życie.  Jeszcze raz dziękuje za wszystko Kasianno 

Anna, 42 lat 

Nie ma przypadków, i tym samym trafiłem do Kasianny. Początkowo nie miałem pojęcia o energii seksualnej, a tantra kojarzyła mi się tylko z seksem, a i co za tym idzie w moim przypadku wstydem i winą, że posiadam grzeszne ciało.

Jednak od pierwszego spotkania, Kasianna zdobyła moje pełne zaufanie. Tak od masażu trafiłem na kurs masażu tantrycznego, żeby zgłębić to moje nowe połączenie z ciałem, które poczułem już na pierwszym spotkaniu.

Ten kurs był przełomem w postrzeganiu siebie i swojej seksualności, początkiem wspaniałej przygody zakochiwania się w sobie. Wyzbyłem się wstydu i przede wszystkim zacząłem postrzegać swoje nagie ciało, a także nagie ciała innych ludzi jako coś pięknego, i nie jak do tej pory tylko i wyłącznie seksualnego. Mogłem na ciało kobiece spojrzeć z miłością i akceptacją, a nie jak do tej pory z pożądaniem. Uwolniłem się, i od tamtej pory uwalniam się każdego dnia kochając siebie i swoje ciało, każdego dnia od nowa.

Jako ludzie, jesteśmy piękni, cudowni i nie mamy się czego wstydzić. To tak jakby Bóg miał się wstydzić swojej kreacji, samego siebie. Cieszę się, że miałem siłę wznieść się ponad wszelkie przekonania o sobie i odkryć siebie na powrót w prawdzie o której zapomnieliśmy.

Paweł, 35 lat