1.  MASAŻ LOMILOMI NUI

Dotyk Lomi Lomi Nui nazywany też masażem kochających rąk lub dotykiem kocich łap, jest oparty na naturalnych technikach pracy z ciałem, bliskich swobodzie i prostocie płynącej z natury. Dla niektórych to spotkanie ze sobą, dla innych sesja pełnego odprężenia bądź sposób na odbudowanie zdrowia. Wykonywany specjalnymi technikami płynnymi, jest swoistym tańcem na ciele, bardzo uważnym, delikatnym lub mocnym w zależności od Twoich potrzeb. Świątynny masaż Lomi Lomi, od setek lat praktykowany na Hawajach przekazywany jest z pokolenia na pokolenia tak, by ludzie mogli korzystać z uzdrawiającej mocy dotyku. Masaż ten wykonywany wcześniej tylko przez kahunów – nauczycieli, szamanów był stosowany w celu usunięcia napięć oraz naładowania ciała i ducha energią często w wielogodzinnych, nawet całodziennych sesjach. Terapię łączono z tańcami i uzdrawiającymi pieśniami. W latach 90-tych niektórzy kahuni zdecydowali się przekazać wiedzę na jego temat światu – uznając, że obecne znerwicowane, pełne lęków i chorób czasy wymagają uzdrowienia. Teraz my możemy podarować go Tobie. Jest on symbolem akceptacji i przychylności dla drugiego człowieka. Czas masażu: 90 min/120 min Koszt masażu: 300 zł/400 zł  

 

2. NAUKA MASAZU LOMILOMI NUI

Kurs masażu Lomi Lomi to nie tyle nauka samej techniki dotyku czułości i zrozumienia, ale także kurs rozwoju osobistego – nauka praktycznych ćwiczeń oddechowych i pracy z ciałem, pozwalających zrównoważyć potencjał energetyczny, uzyskać spokój i harmonię wewnętrzną. To kurs odnoszący się dawnych praktyk, stosowanych na Hawajach przez uzdrowicieli Kahun-ów dla uzyskania zdrowia i wewnętrznej siły, miłości i stabilności. Masaż/Dotyk lomilomi do taniec wykonywany na ciele osoby masowanej z ogromną uważnością, płynnością i odpowiednim naciskiem. Zarówno dla tych, którzy nabyte umiejętności wykorzystają w gronie rodziny lub przyjaciół jak i dla profesjonalnych masażystów, którzy pragną wykonywać masaż Lomi Lomi  zawodowo.

Program kursu obejmuje: Lomi Lomi Nui – masaż hawajski styl świątynny, Automasaż – hawajską pracę z ciałem opartą na stretchingu, Świadomy oddech, Ćwiczenia, Medytacje, Poznawanie filozofii huny, Naukę szacunku i akceptacji ciała.

Kurs prowadzony jest zgodnie z tradycyjnym przekazem przez certyfikowaną masażystkę Aloha International – organizacji szerzącej hawajską wiedzę na całym świecie. Odbywa się w grupach  od 2 do 6 osób. Kurs podstawowy obejmuje 4 dni i odbywa się w dwóch cyklach po 2 dni lub ciągiem 4 dni.

Obecnie robię je indywidualnie, więc jeśli jesteś zainteresowana/y napisz.  Zapraszam do kontaktu:) Zaliczka i zapisy: akademiazr@gmail.com