Dotyk Lomi Lomi Nui nazywany też masażem kochających rąk lub dotykiem kocich łap, jest oparty na naturalnych technikach pracy z ciałem, bliskich swobodzie i prostocie płynącej z natury. Dla niektórych to spotkanie ze sobą, dla innych sesja pełnego odprężenia bądź sposób na odbudowanie zdrowia. Wykonywany specjalnymi technikami płynnymi, jest swoistym tańcem na ciele, bardzo uważnym, delikatnym lub mocnym w zależności od Twoich potrzeb.

Świątynny masaż Lomi Lomi, od setek lat praktykowany na Hawajach przekazywany jest z pokolenia na pokolenia tak, by ludzie mogli korzystać z uzdrawiającej mocy dotyku. Masaż ten wykonywany wcześniej tylko przez kahunów – nauczycieli, szamanów był stosowany w celu usunięcia napięć oraz naładowania ciała i ducha energią często w wielogodzinnych, nawet całodziennych sesjach. Terapię łączono z tańcami i uzdrawiającymi pieśniami.

W latach 90-tych niektórzy kahuni zdecydowali się przekazać wiedzę na jego temat światu – uznając, że obecne znerwicowane, pełne lęków i chorób czasy wymagają uzdrowienia. Teraz my możemy podarować go Tobie. Jest on symbolem akceptacji i przychylności dla drugiego człowieka.

Czas masażu: 90 min/120 min

Koszt masażu: 250 zł/350 zł