Kurs masażu Lomi Lomi to nie tyle nauka samej techniki dotyku czułości i zrozumienia, ale także kurs rozwoju osobistego – nauka praktycznych ćwiczeń oddechowych i pracy z ciałem, pozwalających zrównoważyć potencjał energetyczny, uzyskać spokój i harmonię wewnętrzną. To kurs odnoszący się dawnych praktyk, stosowanych na Hawajach przez uzdrowicieli Kahun-ów dla uzyskania zdrowia i wewnętrznej siły, miłości i stabilności. Masaż/Dotyk lomilomi do taniec wykonywany na ciele osoby masowanej z ogromną uważnością, płynnością i odpowiednim naciskiem. Zarówno dla tych, którzy nabyte umiejętności wykorzystają w gronie rodziny lub przyjaciół jak i dla profesjonalnych masażystów, którzy pragną wykonywać masaż Lomi Lomi  zawodowo.

Program kursu obejmuje: Lomi Lomi Nui – masaż hawajski styl świątynny, Automasaż – hawajską pracę z ciałem opartą na stretchingu, Świadomy oddech, Ćwiczenia, Medytacje, Poznawanie filozofii huny, Naukę szacunku i akceptacji ciała.

Kurs prowadzony jest zgodnie z tradycyjnym przekazem przez certyfikowaną masażystkę Aloha International – organizacji szerzącej hawajską wiedzę na całym świecie. Odbywa się w grupach  od 2 do 6 osób.

Kurs podstawowy obejmuje 4 dni i odbywa się w dwóch cyklach po 2 dni lub ciągiem 4 dni.

Koszt 1600zł. Obecnie robię je indywidualnie, więc jeśli jesteś zainteresowana/y napisz.  Zapraszam do kontaktu:)

Zaliczka i zapisy: akademiazr@gmail.com