Kurs masażu Lomi Lomi to nie tyle nauka samej techniki dotyku czułości i zrozumienia, ale także kurs rozwoju osobistego – nauka praktycznych ćwiczeń oddechowych i pracy z ciałem, pozwalających zrównoważyć potencjał energetyczny, uzyskać spokój i harmonię wewnętrzną. To kurs odnoszący się dawnych praktyk, stosowanych na Hawajach przez uzdrowicieli Kahun-ów dla uzyskania zdrowia i wewnętrznej siły, miłości i stabilności. Masaż/Dotyk lomilomi do taniec wykonywany na ciele osoby masowanej z ogromną uważnością, płynnością i odpowiednim naciskiem. Zarówno dla tych, którzy nabyte umiejętności wykorzystają w gronie rodziny lub przyjaciół jak i dla profesjonalnych masażystów, którzy pragną wykonywać masaż Lomi Lomi  zawodowo.

Program kursu obejmuje: Lomi Lomi Nui – masaż hawajski styl świątynny, Automasaż – hawajską pracę z ciałem opartą na stretchingu, Świadomy oddech, Ćwiczenia, Medytacje, Poznawanie filozofii huny, Naukę szacunku i akceptacji ciała.

Kurs prowadzony jest zgodnie z tradycyjnym przekazem przez certyfikowaną masażystkę Aloha International – organizacji szerzącej hawajską wiedzę na całym świecie. Odbywa się w grupach  od 4 do 6 osób. Kurs podstawowy obejmuje 5 dni i odbywa się w dwóch cyklach po 2,5 dnia lub 3 dni plus 2 dni.

Koszt obejmuje 1200zł. Zaliczka i zapisy: akademiazr@gmail.com

Obecnie planowany jest 15-18.08 2019. Zapraszam do kontaktu:)