Dotyk pełen miłości
to niezastąpiony sposób komunikacji pomiędzy bliskimi sobie ludźmi – sprawia, że czujemy się kochani, bezpieczni i spokojni. To jedna z niezbędnych form komunikacji by być zdrowym, szczęśliwym i pełnym sił. Ciało to świątynia, która pozwala wyrazić zaufanie, szacunek i miłość.

Zapewnienie czułego dotyku prowadzi do głębokich, spełnionych związków; brak – wytwarza osamotnienie, luki w przepływie energii, zaburzenia funkcjonowania człowieka – nawet całych społeczeństw.

By taki dotyk mógł zaistnieć, istotna jest otwarta komunikacja w relacji, która zrozumie emocje kobiety i waleczność mężczyzny.

Masaż zmysłowy dla par wraz z coachingiem na temat zasad komunikacji to możliwość rozwoju relacji, pobudzenia przepływu energii życiowej, odświeżenia zapomnianych chwil bliskości, rozkwitu miłości w związku, co prowadzi do zdrowia i harmonii.
Pozwala na wewnętrzny spokój, odprężenie, dobre samopoczucie, uwolnienie blokad i stresu oraz rozkoszowanie się przepływami energii i podniecenia.

Masaż zmysłowy to osobna praktyka rozwijania relacji na głębokim poziomie doświadczania cielesnego i duchowego lub część aktu miłosnego. Wykonywany wspólnie z partnerem przynosi pozytywne rezultaty na drodze osiągania jedności w związku i zdrowego życia. Jest opracowaną przeze nas metodą autorską z wykorzystaniem praktyk doświadczonych seksuologów, masażystów, znawców tantry.

Dla kogo szkolenie z masażu zmysłowego:
– dla młodych par, by lepiej się poznać i rozwinąć skrzydła w związku
– dla par dojrzałych, by pogłębić związek i móc doświadczyć nowych odczuć w relacji
– dla par, które chcą ponownie rozbudzić w sobie bliskość.

Kurs masażu zmysłowego dla par, obejmuje 2 lub 3 spotkania trwające około 2 do 3-3,5 godziny / spotkanie. Koszt spotkania 450-800 zł. Prowadzony jest indywidualnie dla pary.