Kurs masażu tantrycznego, inaczej masażu holistycznego zmysłowego. 


To wyjątkowy kurs dla wszystkich, którzy chcą poczuć
i zrozumieć na czym polega przepływ energii życiowej przez nasze ciała, akceptacja ciała jako całości
i zrozumienie czym jest nasza seksualność i jak wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne.
To bardzo głęboka praktyka celebracji człowieka, jako indywidualności, która odczuwa wszystkimi zmysłami i ma swoją mądrość ciała.
Masaż tantryczny to przede wszystkim możliwość bycia obecnym w pełni dla osoby masowanej. Pozwala poczuć siebie w błogości, spokoju, radości, bez oceny czegokolwiek.

Nauka obejmuje: rytuał wstępu do masażu tantrycznego, omówienie rodzajów dotyku stosowanych podczas masażu,
omówienie różnic pomiędzy seksualnością kobiety, a seksualnością mężczyzny, uwalnianie napięć miednicy, podstawy bioenergetyki, dotyk uwalniający napięcia i lęki przed przyjmowaniem przyjemności, rozbrajanie ciała biodra, klatka piersiowa, kark, naukę orgazmu przepływowego, naukę ćwiczeń oddechowych, automasażu, masaż całego ciała
wraz z częściami intymnymi.

Kurs obejmuje: 4 lub 8 dni całość.
Pierwszy stopień 4-5 dni.
Drugi (dla zainteresowanych) 2 do 3 dni.

22-24.02/ 02-03.03 kurs podstawowy. Koszt to każdy dzień – 300zł.

A na koniec marca 29-31.03.2019 kurs drugiego stopnia.
Masujemy się i poznajemy nowe techniki masażu: energetycznego, rozbrajania ciała, pracy na trzeciej komnacie, i co potrzebujecie jeszcze doszkolić.

Możliwość zrobienia dowolnego modułu.

Mała grupa szkoleniowa, 6-12 osób!, co wiem, że jest bardzo cenne dla uczestników.

Zapraszam do zapisów telefonicznie lub mailowo. Kontakt

Nie ma przypadków, i tym samym trafiłem do Kasianny. Początkowo nie miałem pojęcia o energii seksualnej, a tantra kojarzyła mi się tylko z seksem, a i co za tym idzie w moim przypadku wstydem i winą, że posiadam grzeszne ciało.

Jednak od pierwszego spotkania, Kasianna zdobyła moje pełne zaufanie. Tak od masażu trafiłem na kurs masażu tantrycznego, żeby zgłębić to moje nowe połączenie z ciałem, które poczułem już na pierwszym spotkaniu.

Ten kurs był przełomem w postrzeganiu siebie i swojej seksualności, początkiem wspaniałej przygody zakochiwania się w sobie. Wyzbyłem się wstydu i przede wszystkim zacząłem postrzegać swoje nagie ciało, a także nagie ciała innych ludzi jako coś pięknego, i nie jak do tej pory tylko i wyłącznie seksualnego. Mogłem na ciało kobiece spojrzeć z miłością i akceptacją, a nie jak do tej pory z pożądaniem. Uwolniłem się, i od tamtej pory uwalniam się każdego dnia kochając siebie i swoje ciało, każdego dnia od nowa.

Jako ludzie, jesteśmy piękni, cudowni i nie mamy się czego wstydzić. To tak jakby Bóg miał się wstydzić swojej kreacji, samego siebie. Cieszę się, że miałem siłę wznieść się ponad wszelkie przekonania o sobie i odkryć siebie na powrót w prawdzie o której zapomnieliśmy.

Paweł, 35 lat